Szlachetna Paczka

Już za miesiąc będziemy obchodzić Święta Bożego Narodzenia – jest to piękny czas, kiedy to w sposób szczególny okazujemy sobie dobroć i życzliwość. Często niestety okres ten bywa mocno skomercjalizowany, ale w głębi serca wszyscy wiemy, że prezenty, ozdoby, kolędy są miłe i ważne, ale najważniejszy jest CZŁOWIEK.
Dlatego nasza szkolna społeczność w tym roku przystąpiła do SZLACHETNEJ PACZKI, aby wspomóc jedną z rodzin z naszego powiatu – rodzinę Pani Ani i jej trójki dzieci.
Zarówno opis rodziny, jak też jej największe potrzeby zawarte są w poniższym linku:
Dary rzeczowe (żywność, środki czystości, ręczniki, ubrania, materiały szkolne, upominki, zabawki) można przynosić codziennie do:
-sali nr 26 (budynek przy ul. Szkolnej 1) – koordynator p. Ewa Bednarek i p. Kasia Białkowska
-sali nr 5 (budynek przy ul. Inki) – koordynator p. Magda Stroińska i p. Małgosia Kowalska
Sprzęt gospodarstwa domowego oraz opał zakupimy ze wspólnie zebranych środków pieniężnych (będą przygotowane puszki) zwłaszcza podczas naszego Rodzinnego Festynu „Mikołajkowe Love”.
Na bieżąco będziemy nadzorować zebrane dary i informować na naszym Facebooku o tym, jakie potrzeby zostały już spełnione, a czego nadal brakuje więc proszę śledzić nasze wpisy.
Wszystkim zaangażowanym z góry dziękujemy za Waszą otwartość na drugiego człowieka.