Powiatowy Konkurs Piosenki Profilaktycznej "Na Zdrowie!"

4 kwietnia 2024 r.  w Łaskim Domu Kultury odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Profilaktycznej "Na Zdrowie!", w którym udział wzięło 11 szkół podstawowych. Podczas uroczystości obecni byli przedstawiciele organizatorów i współorganizatorów Konkursu:
-Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łasku reprezentował Pan Mariusz Wójcik- Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łasku
- Powiat Łaski reprezentowały Pani Teresa Wesołowska- Wicestarosta Powiatu Łaskiego oraz Pani Monika Krawczyk
- Gmina Łask reprezentował Pan Sylwester Florczak pełniący funkcję Burmistrza Łasku

Komisja Konkursowa przyznała:

1 miejsce-Społeczna Szkoła Podstawowa Restarzewie

2 miejsce-Zespół Szkół W Widawie

3 miejsce-Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zalesiu

W Konkursie uczestniczyli również uczniowie szkół:

ZSO im. Ignacego Jana Paderewskiego w Łasku-Kolumnie
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łopatkach k/Łasku
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Wiewiórczynie
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bałuczu
Niepubliczna Szkoła Podstawowa We Wrzeszczewicach
Szkoła Podstawowa w Czestkowie
ZSO Nr 1 w Sędziejowicach

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 8b: Maja Płusa, Zuzanna Drewicz i Wiktoria Majzner.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy pomysłowości, talentu, zaangażowania i życzymy dalszych sukcesów.