Dyskoteka andrzejkowa

Dwa z listopadowych wieczorów tego roku nasi uczniowie mogli  spędzić bawiąc się podczas zorganizowanej przez Radę Rodziców oraz Radę Pedagogiczną DYSKOTEKI ANDRZEJKOWEJ w naszej szkole.28 listopada, we czwartek najpierw bawili się uczniowie klas 1-3, a późniejszym wieczorem klas 4-5, zaś następnego dnia, w piątkowy wieczór uczniowie klas 6-8.
    Wszystkie zabawy obsługiwał profesjonalny didżej.
    Poza tym podczas wszystkich zabaw działał zorganizowany przez Radę Rodziców bufet z ciepłymi przekąskami, który cieszył się nawiększym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczniów.